Apto 83
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Kinderwagen | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
2-slaapkamer Apto 83 Itanhaém appartement biedt uitzicht op de berg en bevindt zich op 25 minuten wandelen van het Praia Itanhaem strand in Itanhaém. Dit appartement van 64 m² kan tot 8 huisvesten.
Het 2-badkamer appartement is gesitueerd binnen 6 km afstand van de Kerk van Sant'Anna. Deze accommodatie is binnen een autorit van 15 minuten vanaf het Plataforma De Pesca Mongagua genesteld.
Apto 83 appartementen bieden een complete keuken met faciliteiten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Kinderwagen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Apto 83 appartement.
Gasten van dit strand Apto 83 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Kerk van Sant'Anna, op 6 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Plataforma De Pesca Mongagua (7 km) en het Praia Itanhaem strand (2 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apto 83 appartement?
Apto 83 appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit strand Apto 83 appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit strand Apto 83 appartement. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.